Kare Dolu Demir

karedoludemirnedir
Kare Dolu Demir

Kare Dolu Demir

Kare dolu demir, haddeleme işlemleri sonrası ortaya çıkmış olan ürünler arasında yer alır ve birçok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle üretim kapasiteleri oldukça fazla olmakla birlikte sabit üretim boyutlarıyla belirli fiyat tariflerinde satışları yapılmaktadır.

Montajlama işlemleri sırasında oldukça çeşitli fırsatlar ortaya çıkmakla birlikte paslanmaz ve kırılmaz bir yapıya sahiptir. Bu sayede özellikle makine üretiminde, zirai alan inşaatlarında ve hayvancılık gibi sektörlerde tercih edilir. Ağır yapılarıyla üretilmekte olan bu tür malzemeler, kolayca zarar görmez. Bu yönden bakıldığından son derece önemli bir üründür. Paslanmaz türleriyle kolayca satın alınabilecek ürünler uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir boyutlardadır.

İlginizi Çekebilir: Köşebent Demiri Nedir ?

Kare Dolu Demir Kullanım Alanları

Endüstri alanında birçok bölgede kullanılabilen bu tür ürünler, ev ya da işyeri korkuluklarında tercih edilmektedir. Pencere koruyucularında ve süs eşyalarında sıkça kullanılmaktadır. Oldukça kaliteli bir yapıya sahip olmakla birlikte dayanıklıdır. Dayanıklı yapılarıyla birlikte yüksek miktarda ağırlık taşıyabilir. Ev dekorasyon karında ve bazı eşyaların üretiminde bu tür ekipmanlar son derece önemlidir. Dış yüzeyi pürüzsüz olan bu tür ürünler, kare şekilleri sayesinde estetik görünümü sağlarlar. Demir profillerin sabitleneceği alan olarak da kullanılabilmektedirler. Bu demir türlerinin kaynak işlemlerinde tâbi tutulması mümkündür. Bunun yanında ihtiyaçlara göre bükülmesi veya kesilmesi de oldukça kolaydır. Bu sayede birçok alanda rahatlıkla kullanılmaları sağlanır.

karedoludemirkullanımalanları

Kare Dolu Demir Fiyatları

Kare dolu demirleri farklı fiyatlar ve kalıplarla karşımıza çıkmaktadır. Bu yönden bakıldığında farklı alanlarda kullanılmaları mümkündür. Oldukça hızlı şekilde üretimleri tamamlanan bu tür ürünler, son derece kalitelidir. Özellikle sağlamış oldukları avantajlar sayesinde birçok kişiye memnuniyet oluşturmuş durumdadır. Ürünler özellikle demirden oluştukları için bazı fiyatlarda artma meydana gelmiştir. Bunun dışında son derece uygun şekilde satışları yapılır. İnşaat sektörü içerisinde bu tür ürünlere büyük ihtiyaçlar vardır. Bununla birlikte birçok istenen durum ortaya çıkacak ve bunların her biri avantajlı şekilde ilerleyecektir. Kare dolu demirler, paslanmaz özelliği sayesinde sistem içerisinde uzun süre dayanıklı şekilde kalabilir. Bu da birçok sektöre verilen katkı anlamına gelmektedir.

İlginizi Çekebilir: Yuvarlak Dolu Demir

karedoludemirfiyatları

Kare Dolu Demir Ağırlıkları

Bu tür ürünlerin her birinin farklı ağırlıkları mevcuttur. Bu aşamada Ebatlar ve boyutlar devreye girer. Bu sayede farklı sektörlerde birçok alanda kullanımları mevcuttur. Özellikle karşımıza çıkan ve en sık kullanılan türlerinin ebatları ve ağırlıkları şu şekilde sıralanabilir;

  • 8*8  50 Kg
  • 9*9. 70 Kg
  • 12*12 13 Kg
  • 14*14 54 Kg
  • 16*16 00 Kg
  • 18*18   54 Kg
  • 50*50 6 Kg
  • 60*60 3 Kg
  • 100*100 5 Kg

Kare dolu demirlerin çok büyük ağırlıktaki modelleri mevcuttur. Bu türler içerisinde en büyük ağırlığa sahip olan 490 KG ağırlığıyla 250*250 ebat üründür. Dayanıklıdır ve birçok sistem içerisinde kolayca kullanılabilir. Oldukça güvenilir yapılar olmasıyla birlikte, fiyatları da boyutlarına göre değişiklik göstermektedir.

karedoludemirağırlıkları

Kare Dolu Demir Üretimi

Kare dolu demirlerin üretim faaliyetleri sürekli olarak devam etmektedir. Bu koşulda sağlamış oldukları birçok avantaj mevcuttur. İşyerlerinde, endüstride ve üretim alanlarında kullanılmaları gerekebilir. Ürün oldukça büyük modelleriyle inşaat durumlarında ve süs eşyalarında tercih edilmektedir. Yüksek kapasitede ağırlık taşıma potansiyeli mevcuttur. Bu sayede yüksek tava yapımları sırasında, destek ayağı olarak kullanılmaları mümkündür. Yüksek boyutlu direk görevi gören bu ürünler, şekilleriyle de ortamda görüntü farkı ortaya çıkarır. Yüksek katlı binalarda, estetik farkı yakalamak adına mimari olarak işlemler yapılabilir. Bu gibi durumlarda da kullanılan ürünlerin paslanmaz olması, zaman içerisindeki ortaya çıkacak görüntü kirliliğinin önüne geçer. Ürün oldukça dayanıklı olmakla birlikte, soğuk hava ve yağışa karşı da son derece sorunsuz işler ortaya çıkarır.

Bizi Arayın